27.10.2023 Aděla Hrabovská

S manželem chceme poděkovat panu Kovalenkovi za profesionální a vstřícný přístup. Od první prohlídky bytu až po samotné předání klíčů proběhlo vše na jedničku. Nemovitost si člověk nepořizuje každý den, a tak jsme byli moc rádi, že nás celým tímto procesem pan Kovalenko tak hladce a s úsměvem provedl. Velice pak oceňujeme spolehlivost, dochvilnost a perfektní komunikaci. Je vidět, že se pan Kovalenko v realitách pohybuje již dlouho, a že ho to také dost baví. Můžeme pana makléře jen doporučit.

29.12.2019 napsal Jaroslav Koděra

Děkuji Vám za skvělou práci a pomoc s koupí a převodem bytu na Zličíně. Budu se těšit na případnou spolupráci někdy v budoucnosti.

20.06.2017 napsal Lukáš Kracík

Vážený pane Kovalenko, dovolte mi, abychom Vám s manželkou poděkovali za profesionální přístup ohledně koupě domu v Hostivici. Po našich telefonátech a setkáních jsme došli k názoru, že jste "profesionál" na trhu s nemovitostmi a Vaše přátelské jednání a moderátorská role si zaslouží uznání.

25.02.2016 napsaly Pavla a Václava Brauerovi

Pan makléř Gennadij Kovalenko, velice příjemný člověk, trpělivý a vždy ochotně odpověděl na naše dotazy. Děkujeme i za trpělivost a můžeme pana makléře jen doporučit.

10.02.2016 napsal Dmitry Barabash

Děkuji panu Kovalenku za dobře odvedenou práci. Jsem úplně spokojený s jeho počínáním při prodeje mého bytu.

28.12.2015 napsali Marta a Tomáš Krškovi

Gennadij Kovalenko nám zprostředkoval nákup bytu v Zubrnické ulici na Proseku. Nebyl to jednoduchý proces, poněvadž majitelé bytu žiji v zahraničí a na bytě byla nesplacená hypotéka. Rovněž my jsme vyřizovali hypotéku a to nebylo snadné – vybrat nejvhodnější banku a časově skloubit. Pan Kovalenko nás provázel celým procesem a pomáhal radou i informacemi. Věnoval tomu spoustu času a počínal si profesionálně. Byt nápomocný oběma stranám: prodávající i kupující. Děkujeme a těšíme se na nové bydlení.