Reality Kovalenko

Vítám Vás na stránkách realitního specialisty z Prahy. Ano, úspěšný makléř je v dnešní době odborník i v dalších oborech. Musí znát zákony a hlídat jejich změny, rozumět základům stavebnictví, být psychologem a daňovým poradcem, vyznat se ve fotografii atd. Spoustu svého času strávím vyjednáváním s lidmi, jak s těmi, kteří chtějí prodat nemovitost, tak i s těmi, kteří ji chtějí koupit nebo pronajmout. Hlavním cílem mé práci je spokojenost všech zúčastněných stran.

Mé zkušenosti s nemovitostmi

Přijel jsem s rodinou do Česka v roce 1996 a celou svoji profesní kariéru jsem poskytoval služby klientům jako ředitel vlastní firmy. Mám vysokoškolské vzdělání a od roku 2010 pracuji jako realitní makléř na plný úvazek. Abych získal zkušenosti a znalosti v oblasti nemovitostí, začal jsem pracovat ve velké realitní společnosti, kde jsem načerpal zkušenosti a úspěšně absolvoval profesní školení.

Začal jsem rozumět tomu, co tato práce obnáší, kam mám směřovat a co mám nabídnout svým zákazníkům. S postupem času jsem pochopil, že tento vztah podřízeného v realitce mě moc nebaví a byl jsem moc rád, když jsem našel nabídku spolupráce od servisní společnosti QARA, která mě moc vyhovuje a dává úplně jiný pocit práce makléře. Stále poznávám něco nového, ať už od vedení společnosti nebo od kolegů. Zákazník je pro mě vždy na prvním místě a jeho spokojenost s mou prací je pro mě nejvyšším oceněním. Čím více klientů je se mnou spokojeno, tím více doporučení do budoucna dostanu, což znamená větší odměnu. Budu se těšit, že i Vy se stanete mým příštím spokojeným klientem.