Ing. Gennadij Kovalenko

Realitní MAKLÉŘ PRAHA

Jsem odborník na prodej a pronájem všech druhů nemovitostí a jako realitní makléř působím v lokalitě Praha a okolí. Svůj vztah s klienty zakládám na důvěře, poctivosti a zkušenosti v oboru, ve kterém podnikám od roku 2010. Nejde mi jenom o peníze, ale snažím se hlavně o lidský přístup a pomoc v činnosti, které rozumím. Nenabírám stovky nemovitosti, ale starám se raději o menší počet zakázek, kterým věnuji maximum svého času, energie i prostředků. Jde mi hlavně o spokojenost mých zákazníků a bezstarostný prodej a pronájem jejich nemovitostí.

 

Reality Kovalenko

O mně

Odborník na prodej a pronájem nemovitostÍ

Vítám Vás na webových stránkách Reality Kovalenko. Jsem realitní makléř s působností Praha a okolí. Úspěšný realitní makléř je v dnešní době odborník i v dalších oborech, musí znát zákony a hlídat jejich změny, rozumět základům stavebnictví. Realitní makléř musí být zároveň psychologem a daňovým poradcem, vyznat se ve fotografii atd.

Spoustu svého času strávím vyjednáváním s lidmi, kteří chtějí prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost. Hlavním cílem mé práci má být spokojenost všech stran. Realitní makléř Praha je tu pro vás!

Číst dál...

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Spolupracuji se zkušenými advokáty

Kompletní právní servis


Spolupracuji se zkušenými advokáty, kteří se každý obchodní případ připravují individuálně a dohlíží na správnost a bezpečnost celého procesu. Samozřejmostí je také příprava všech souvisejících smluv a zajištění úschovy finančních prostředků.

Realitní makléř Praha

Ing. Gennadij Kovalenko

  • Mobil: +420 732 306 864
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Facebook: @realitykovalenko
  • Adresa: Vodičkova 699/30, 110 00 Praha 1
  • IČ: 88313514